Sponsoring

DEWALT® jest wiodącym na świecie producentem i sprzedawcą elektronarzędzi i urządzeń zaprojektowanych specjalnie dla profesjonalnych wykonawców. Wysiłki marketingowe DEWALT, w tym sponsorowanie wydarzeń, konsekwentnie docierają do tych ważnych odbiorców i wspierają pozycję marki DEWALT – GUARANTEED TOUGH®.

Barcelona Futbol Club male team posing in the field

OFICJALNE ELEKTRONARZĘDZIA FC BARCELONA

DEWALT kontynuuje ekscytującą współpracę jako Oficjalny Partner Narzędziowy odnoszącego sukcesy klubu piłkarskiego Barcelona. Wytrzymałe, silne i zdeterminowane, obie marki koncentrują się na zapewnianiu najwyższego poziomu wydajności w swoich dziedzinach.

Niewiele klubów na świecie zdobyło tyle tytułów, co FC Barcelona, w tym pięć trofeów Ligi Mistrzów UEFA, trzy tytuły Klubowych Mistrzostw Świata i cztery mistrzostwa Europy. Ponadto klub zdobył 25 tytułów La Liga, a także 30 Copa Del Rey. Jej macierzysty stadion, Camp Nou, posiada 99 354 miejsc i jest największym w Europie. FC Barcelona jest jednym z najczęściej wspieranych zespołów na świecie, z jedną z największych popularności w mediach społecznościowych, w tym ponad 100 mln fanów na Facebooku, 50 mln na Twitterze i 64 mln na Instagramie.

DUMNY SPONSOR ERIK JONES & JOE GIBBS RACING

DEWALT jest dumnym wieloletnim sponsorem Joe Gibbs Racing i z radością wspiera wybitnego kierowcę samochodu nr 20, Erika Jonesa, po raz kolejny w 2019 roku. Pewny siebie i zdeterminowany, Erik Jones wkracza w nowy sezon gotowy do sukcesu w Monster 2019 Energy NASCAR Cup Series.