The McLaren Formula 1 2023 car
WSPANIALE RAZEM

SUKCES TO SPORT ZESPOŁOWY

W Formule 1, gdzie występuje ogromna presja i nieprzewidywalność, potrzebny jest zespół i narzędzia, na których można polegać. Musisz mieć całkowitą pewność, że samochód jest przygotowany.

Zespół McLaren Formula 1 współpracuje z DEWALT, ponieważ solidność jest w naszym DNA. W wyścigach różnica między zwycięstwem a porażką jest mierzona w milisekundach.

Aby pomóc zespołowi pracować pod ekstremalną presją, DEWALT tworzy wytrzymałe narzędzia, którym można zaufać. Samochody nie wygrywają wyścigów, robią to ludzie.

Limited Edition DEWALT/McLaren Drill Driver and Impact Driver in staged environment
play_arrow

NARZĘDZIA McLAREN F1 TEAM

Narzędzia spędzają więcej czasu pracując nad samochodem niż Lando i Oscar jeżdżą nim. Potrzebujesz narzędzi, które nie ugną się pod presją. Wytrzymałe narzędzia DEWALT dają McLaren F1 Team pewność bycia silniejszym, mocniejszym i szybszym.

Shot of Lando Norris McLaren Formula 1 2019 -2023 (current) racing driver

„Dysponowanie wytrzymałymi narzędziami marki DEWALT jest dla nas najważniejsze. Świadomość, że to właśnie one łączą twój samochód w całość, daje mi dużo pewności siebie.”

Lando Norris
Kierowca zespołu Formuły 1 McLaren

Limited Edition DEWALT/McLaren Drill Driver being used in the fabrication of steel framework/crossmember close-up of LED light

DEWALT x McLaren F1 Team 18V XR bezszczotkowa wiertarko-wkrętarkę z udarem

Gdy liczą się milisekundy, potrzebujesz wiertarki, na której możesz polegać, dlatego zespół Formuły 1 McLaren wybrał kompaktową wiertarko-wkrętarkę z udarem DCD85ME2GT w połączeniu z akumulatorami POWERSTACK, aby uzyskać najwyższą wydajność i ergonomię.

Limited Edition DEWALT/McLaren Impact Driver being used to remove water pump housing

DEWALT x McLaren F1 Team 18V XR bezszczotkowa zakrętarka udarowa

Niezależnie od tego, czy pracujesz w warsztacie McLaren F1 Team, czy pracujesz pod presją na wyścigu, jeśli chodzi o pracę z elementami złącznymi w najtrudniejszych miejscach, DCF85ME2GT zapewnia uniwersalność, której potrzebuje zespół McLaren Formuły 1.

Limited Edition DEWALT/McLaren Drill Driver and Impact Driver in staged environment

DEWALT x McLaren F1 Team 18V XR bezszczotkowy zestaw narzędzi

DEWALT x McLaren F1 Team 18V XR wiertarko-wkrętarka z udarem i zakrętarka udarowa w jednym zestawie. Zyskaj oba elektronarzędzia z edycji limitowanej w lepszej cenie niż kupując je osobno.

Limited Editon DEWALT/McLaren TSTAK 3-IN-1 Rolling Workshop Bundle combines wheeled mobile storage with the deep storage tool box and the clear-lid organiser

DEWALT x McLaren F1 Team 3 w 1 wieża TSTAK

McLaren Formula 1 Team muszą szybko i bezpiecznie przenosić narzędzia i akcesoria w warsztacie, dlatego też wybrali rozwiązanie w zakresie przechowywania, na którym mogą polegać. Uzyskaj taką samą wydajność w miejscu pracy dzięki wieży TSTAK z limitowanej edycji.

Limited Editon DEWALT/McLaren Backpack 3/4 front view

Plecak DEWALT x McLaren F1 Team Pro

Podobnie jak mechanicy McLaren Formuły 1, są chwile, kiedy musisz wybrać sprzęt, który możesz zabrać do pracy. Nie idź na kompromis z wytrzymałym plecakiem Pro Limited Edition o stopniu ochrony IP54.

Overhead shot of the pit crew working on the 2023 McLaren F1 car in the pit lane

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI

Zostań częścią ekskluzywnego klubu dla tych, którzy poważnie traktują swoje narzędzia. Odblokuj przedłużone gwarancje, uzyskaj dostęp do aktualności i wydarzeń oraz łatwo sprawdzaj, kiedy Twoje narzędzia wymagają serwisu.

ZNAJDŹ LOKALNEGO SPRZEDAWCĘ

Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne online i u sprzedawców detalicznych w całym kraju. Wyszukaj sprzedawców w pobliżu według kodu pocztowego lub miasta.

Wygraj ekskluzywną okazję na przeżycie wspaniałej przygody z McLarem F1 Team w Abu Dhabi

Wydaj ponad 100 £ [waluta aktualizacji kraju/wartość] na narzędzia DEWALT x McLaren F1 Team, aby mieć szansę poczuć się jak kierowca wyścigowy z McLaren F1 na torze w Abu Dhabi.

Limited Edition DEWALT/McLaren Drill Driver and Impact Driver in staged environment
play_arrow