UWAGA DOTYCZĄCA BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTU - DZIAŁANIA NAPRAWCZE

DEWALT DHS780 305MM PILARKA UKOSOWA

SAFETY RECALL NOTICE

DEWALT zidentyfikował problem związany z plastikową osłoną tylną w niektórych z następujących produktów do użytku profesjonalnego sprzedawanych w kraju i przez Internet od września 2019 r. do lipca 2022 r.:

1. Model: DHS780
2. Numer Typu: 21
3. Kod daty produkcyjnej: od 2019-33 do 2022-06 

Jaki jest problem? Tylna osłona może pęknąć lub odczepić się i wejść w kontakt z tarczą. Jeśli tylna osłona zetknie się z tarczą, odłamki mogą zostać wyrzucone przez obracający się brzeszczot, uderzając operatora lub osoby postronnej i powodując obrażenia.

Co należy zrobić: Przestań używać piły ukosowej, sprawdź model, numer typu i kod daty z powyższymi szczegółami. Jeśli problem dotyczy Twojego produktu, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta DEWALT, aby otrzymać bezpłatny zestaw naprawczy.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 1049593
https://www.dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/skontaktuj-sie-z-nami

 

POŁOŻENIE I IDENTYFIKACJA ELEMENTÓW OSŁONY TYLNEJ

 

1. OSŁONA TYLNA

CO TO JEST ZESTAW NAPRAWCZY?

Zestaw naprawczy zawiera nową osłonę tylną i deflektor kurzu, dwie nowe śruby mocujące i instrukcję. Dostarczony z piłą oryginalny klucz do tarcz, który służy do wymiany tarczy, ma główkę Torx T30 i może być używany do usuwania starych śrub i wymiany nowych.

Instrukcja jest dostarczona, a operacja montażu można również obejrzeć online pod adresem:

DHS780 Guard Instructions

W przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności z uzyskaniem lub montażem zamiennej osłony tylnej, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta, korzystając z powyższych danych.

DEWALT dziękuje za wsparcie i przeprasza za wszelkie niedogodności spowodowane tym działaniem.