Mobilne Systemy Przechowywania

Mobile Storage Systems - TSTAK, ToughSystem, SoftStorage

UPORZĄDKOWANE PRZECHOWYWANIE

Niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoje miejsce pracy, możemy zaoferować mobilne rozwiązania do przechowywania idealnie nadające się do ochrony, porządkowania i transportu Twoich narzędzi. Od najsolidniejszych specjalnie wzmocnionych modułów, przez inteligentne systemy przechowywania z możliwością wzajemnego łączenia, po przenośne, wytrzymałe torby materiałowe, gwarantujemy Ci łatwe, bezpieczne i pewne transportowanie narzędzi.

WYTRZYMAŁE ROZWIĄZANIA DO PRZECHOWYWANIA NARZĘDZI

Najlepsze rozwiązanie do przechowywania narzędzi do użytku w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. Ten wzmocniony, modułowy i mobilny system przechowywania został zaprojektowany i wykonany z myślą o trwałości i zapewnianiu narzędziom ochrony w każdym miejscu pracy i w każdych warunkach pogodowych. Rozwiązania ToughSystem oferują wytrzymałość i ochronę narzędzi bez kompromisów.

CODZIENNA OCHRONA NARZĘDZI

Produkty TSTAK i ich system wzajemnego łączenia zapewniają rozwiązanie do przechowywania z możliwością ustawiania w stos, zaspokajające codzienne potrzeby w miejscu pracy. Możliwość łączenia modułów zgodnie ze swoimi potrzebami pozwala szybko i łatwo ustawiać, przechowywać i transportować narzędzia w miejscu pracy i poza nim.

SoftStorage logo

SOFTSTORAGE®

Wygodne rozwiązania do przechowywania wykonane z wytrzymałego i solidnego materiału zaspokajające różne potrzeby dzięki bogatej ofercie. Lekka i trwała seria materiałowa SoftStorage to idealne rozwiązanie dla specjalistów pozostających stale w ruchu i do użytku w trudno dostępnych miejscach pracy lub podczas realizacji mniejszych zleceń w mieście.