Soft Storage

Softstorage products

SOLIDNA WYGODA

Wygodne rozwiązania do przechowywania wykonane z wytrzymałego i solidnego materiału zaspokajające różne potrzeby dzięki bogatej ofercie. Lekka i trwała seria materiałowa SoftStorage to idealne rozwiązanie dla specjalistów pozostających stale w ruchu i do użytku w trudno dostępnych miejscach pracy lub podczas realizacji mniejszych zleceń w mieście. 

ZGODNOŚĆ Z TSTAK

Znaczna część serii SoftStorage jest zgodna z gamą łączonych wzajemnie produktów TSTAK, dodatkowo zwiększając wybór opcji do przechowywania i transportu narzędzi. Aby ułatwić utrzymanie porządku, większość kieszeni produktów z serii SoftStorage jest również zgodna z pojemnikami organizerów DEWALT.

WYTRZYMAŁE WŁÓKNA

Gama produktów SoftStorage została starannie wykonana z myślą o znoszeniu codziennego użytku w trudnych warunkach na budowie. Produkty są wykonane z wytrzymałego materiału poliestrowego 1200 den, który jest tak solidny i trwały, że gwarantuje trwałą ochronę narzędzi.

DWUKROTNIE BARDZIEJ WYTRZYMAŁE

Produkty z serii SoftStorage są wyposażone w podwójnie wzmocnione kieszenie, które zniosą intensywne codzienne użytkowanie. Są one również wyposażone w całkowicie wodoodporny spód z PCV, co dodatkowo chroni torbę przed zużyciem podczas odstawiania.