TOUGHSYSTEM 2.0 range featuring DWST83294-1, DWST83342-1, DWST83295-1, DWST83529-1, DWST83293-1, DWST83394-1, DWST175654, DWST83392-1, DWST83522-1, DWST83524-1, DWST83408-1, DWST83407-1, DWST82732-1

ToughSystem

play_arrow
ToughSystem products

SOLIDNA OCHRONA NARZĘDZI

Produkty ToughSystem zapewniają najwyższy poziom wytrzymałości i ochrony przed uderzeniami. Te mobilne, modułowe, łączone wzajemnie rozwiązania do przechowywania zostały wykonane z solidnej i wzmocnionej pianki konstrukcyjnej i zaprojektowane z myślą o trwałości i ochronie narzędzi w nawet najtrudniejszych warunkach eksploatacji i warunkach eksploatacji i warunkach pogodowych.

Works for you

PRACUJĄ DLA CIEBIE

Twórz dowolne zestawy komponentów, od skrzyń narzędziowych po organizery, otwarte torby lub radio ToughSystem, w zależności od potrzeb danego dnia pracy i przechowywania. Dostosuj konfigurację modułów ToughSytem, tworząc własną, idealną kombinację. Zgodność z opatentowanym i modułowym systemem bocznych mocowań oznacza również, że możesz uzyskać dostęp do dowolnego modułu niezależnie od pozostałych, bez usuwania żadnych modułów powyżej żądanego. 

TRWAŁA WYTRZYMAŁOŚĆ

Zewnętrzna powłoka z grubej i wzmocnionej pianki konstrukcyjnej wykorzystana w modułach ToughSystem gwarantuje solidną ochronę narzędzi przed uderzeniami i pozwala na uzyskanie maksymalnej nośności 50 kg. Taki poziom trwałości dodatkowo poprawiają odporne na rdzewienie i solidnie wzmocnione metalowe zatrzaski i zawiasy. Moduły ToughSystem zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o znoszeniu trudów długotrwałego i intensywnego użytku oraz trwałej wytrzymałości, niezależnie od tego, jak trudne mogą być warunki.

BEZPIECZNE I PEWNE

Uszczelka o stopniu ochrony IP65 chroni przed przedostawaniem się wody i pyłu, gwarantując pełną ochronę narzędzi, niezależnie od warunków pogodowych, a zawór nadmiarowy w skrzyniach narzędziowych pozwala na wyrównywanie ciśnienia wewnątrz do panującego na zewnątrz. Otwory na mocowanie kłódki zapewniają bezpieczeństwo zawartości, spokój i pewność, że narzędzia są bezpieczne, gdy nie są w użytku. Wózek zawiera także ujednolicony system blokowania, pozwalający zabezpieczyć wszystkie ustawione moduły jedną ręką.

PORÓWNANIE PRODUKTÓW Z GAMY

TOUGHSYSTEM

TSTAK

Nośność

50Kg

30Kg

Zgodność z mocowaniem modułowym

check_circle_outline

remove_circle_outline

Zatrzaski do ustawiania modułów jeden na drugim

check_circle_outline

check_circle_outline

Możliwość zamykania na kłódkę

check_circle_outline

check_circle_outline

Korpus

Wzmocniony

Polypropylen

Metalowe zawiasy

check_circle_outline

check_circle_outline

Solidne wzmocnione metalowe zatrzaski

check_circle_outline

remove_circle_outline

Wodoszczelność + pyłoszczelność (IP65)

check_circle_outline

remove_circle_outline

POKONAJ TRUDNY TEREN

Wytrzymałe gumowe kółka wózka ToughSystem o średnicy 21,5 cm w połączeniu z możliwością konfiguracji modułów zapewniają doskonałą manewrowość w trudnym terenie. Poza transportowaniem modułów ToughSystem w miejscu pracy, wózka można również używać do przewożenia dodatkowego sprzętu i ciężkich materiałów.

ZESTAW REGAŁÓW DO FURGONETKI

Bezproblemowo transportuj narzędzia między warsztatem, samochodem, a miejscem pracy, korzystając ze specjalnie dopasowanego zestawu zamocowań do samochodów ToughSystem. Ten sprawdzony w testach zderzeniowych system pozwala na maksymalne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni ładunkowej pojazdu i łatwy dostęp do narzędzi. Każdy regał ma udźwig do 70 kg i jest wyposażony w ramiona, które można składać, gdy nie jest w użytku. Samodzielny montaż i dostosowanie do potrzeb są bardzo łatwe, a szczegółowa instrukcja jest dostępna w specjalnej aplikacji.