TSTAK range featuring DWST83346-1, DWST82968-1, DWST1-70706, DWST83347-1, DWST83345-1, DWST-71228, DWST83343-1, DWST82990-1, DWST82991-1, DWST1-71196, DWST170705, DWST83344-1, DWST171229

CODZIENNE ROZWIĄZANIA DO PRZECHOWYWANIA

TSTAK to przenośny system do przechowywania z możliwością wzajemnego łączenia modułów, który jest dołączany do wielu naszych narzędzi. To idealne rozwiązanie do codziennego przechowywania narzędzi dla profesjonalistów. Konfigurowalne moduły można dostosować zgodnie z własnymi wymogami, a szybki w użyciu system łączenia pozwala sczepiać te solidne moduły do łatwego transportu i przechowywania.

play_arrow

ŁĄCZENIE I USTAWIANIE MODUŁÓW JEDEN NA DRUGIM

IDEALNIE DOPASOWANE DO POTRZEB

Moduły TSTAK można ustawiać jeden na drugim w różnych konfiguracjach. Poszczególne moduły można dostosowywać do indywidualnych potrzeb i konfigurować z użyciem przekładek i wyjmowanych pojemników, pozwalając na przechowywanie wszystkiego, co potrzebne, od drobnych części po elektronarzędzia.

SOLIDNE WYKONANIE

Moduły są wykonane z wytrzymałego polipropylenu i wyposażone w metalowe zatrzaski. Zostały przetestowane w terenie i wykonane z myślą o długim użytkowaniu. Prowadnice z łożyskami kulkowymi ułatwiają otwieranie i zamykanie tac i szuflad, które są również wyposażone w mechanizm blokujący je po zamknięciu, dzięki czemu ich zawartość jest bezpieczna w transporcie.

T stak Mobile storage clipboard carrying out one hand operation.

BEZPIECZNIE ZAMKNIĘTE

Wszystkie skrzynie narzędziowe TSTAK są wyposażone w otwory na kłódkę, co pozwala na ich bezpieczne zamykanie, dając spokój i pewność, że narzędzia są bezpieczne, gdy nie są w użytku.

PORÓWNANIE PRODUKTÓW Z GAMY

TOUGHSYSTEM

TSTAK

Nośność

50Kg

30Kg

Zgodność z mocowaniem modułowym

check_circle_outline

remove_circle_outline

Zatrzaski do ustawiania modułów jeden na drugim

check_circle_outline

check_circle_outline

Możliwość zamykania na kłódkę

check_circle_outline

check_circle_outline

Korpus

Wzmocniony

Polypropylen

Metalowe zawiasy

check_circle_outline

check_circle_outline

Solidne wzmocnione metalowe zatrzaski

check_circle_outline

remove_circle_outline

Wodoszczelność + pyłoszczelność (IP65)

check_circle_outline

remove_circle_outline

UZYSKAJ MOBILNOŚĆ

Platforma z kółkami i wózek TSTAK wykorzystują ten sam system łączenia, co moduły do przechowywania, a poza tym można ich również używać do szybkiego i wygodnego transportu cięższych narzędzi i materiałów. Wszystkie moduły TSTAK są również wyposażone w bimateriałowe uchwyty do wygodnego podnoszenia.