BEZPRZEWODOWE ELEKTRONARZĘDZIA

Nieustannie dążymy do tego, aby zapewnić bezprzewodową mobilność w miejscu pracy. Od naszego systemu XR FLEXVOLT® po nasze rosnące platformy bezprzewodowe XR 18V i XR 12V, nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić Ci wszystkie odpowiednie narzędzia do wykonania wszelkich prac.

FLEXVOLT Cordless Chainsaw in use on a wooden log outdoors

MOC BEZ OGRANICZEŃ, SWOBOBA BEZ KABLA

Nasza rewolucyjna seria bezprzewodowych elektronarzędzi 54V zapewnia bezkonkurencyjną wydajność i czas pracy. Wyobraź sobie miejsce pracy bez nieporęcznych generatorów i ciągnących się kabli zasilających, gdzie każdy może pracować szybciej, bezpieczniej i wydajniej przy użyciu samych narzędzi akumulatorowych, to świat XR FLEXVOLT.

NASZ NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ SYSTEM

Seria XR 18V, obejmująca ponad 250 produktów, to najlepsza seria elektronarzędzi bezprzewodowych zaprojektowanych i skonstruowanych tak, aby spełniały określone potrzeby najbardziej wymagających branż. Od wiertarek udarowych, przez piły tarczowe, aż po kosiarki - stale poszerzająca się seria XR 18V zapewni wszystko, czego potrzebujesz.

MINIMALNY ROZMIAR, MAKSYMALNA MOC

Zaprojektowaliśmy ekstremalną moc w kompaktowym rozmiarze, ulepszając wszystko w najdrobniejszych szczegółach
Nowa kompaktowa seria DEWALT XR 12V zapewnia doskonały kompromis między rozmiarem a wydajnością.

BEZPRZEWODOWE ROZWIĄZANIA DO PIELĘGNACJI ZIELENI

Nasza wszechstronna seria bezprzewodowych elektronarzędzi ogrodowych i do kształtowania terenów zielonych pozwoli Ci  zmierzyć się i okiełznać wielkie przestrzenie jak nigdy dotąd.  Bezprzewodowe, wygodne, o wydłużonym czasie pracy i zwiększonej żywotności narzędzia sprawiają, że pokonywanie najtrudniejszych terenów jeszcze nigdy nie było tak łatwe.