Nasz Najszybciej Rozbudowywany System

Zawierający już ponad 140 produktów i stale rozbudowywany system XR 18V to najlepszy wybór wielu elektronarzędzi bezprzewodowych. Od młotowiertarek po pilarki tarczowe, kosiarki i wiele więcej, stale rozbudowywany system XR 18V z pewnością zawiera narzędzie, jakiego szukasz.

MOC I POTENCJAŁ

Ładuj taniej i osiągnij więcej. Nasze akumulatory litowo-jonowe XR 18V są dostępne z pojemnością do 5 Ah, dla każdego, kto potrzebuje najdłuższego czasu pracy. Oferta XR 18V zapewnia dość mocy bezprzewodowej do wykonania zadania w dowolnym miejscu.

STWORZONE Z MYŚLĄ O TWOIM ZAWODZIE

Elektronarzędzia XR 18V zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby spełniać określone potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów na najtrudniejszych budowach.

WYDŁUŻONY CZAS PRACY NARZĘDZIA

Aby uzyskać najlepszą wydajność podczas najtrudniejszych zadań, wybierz wersję z silnikiem bezszczotkowym. Standardowe silniki mechaniczne zawierają szczotki węglowe generujące ciepło i tarcie. SILNIKI BEZSZCZOTKOWE XR pracują z niższą temperaturą i są sprawniejsze. Eliminuje to marnowanie energii, maksymalnie wydłużając czas pracy i trwałość narzędzia.

Increased Runtime

KOMPATYBILNOŚĆ WSTECZNA, GOTOWOŚĆ NA PRZYSZŁOŚĆ

Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecz z całą gamą narzędzi XR 18V, dlatego każdego już posiadanego narzędzia lub ładowarki można używać z akumulatorami XR FLEXVOLT. Mogą one pracować szybciej i dłużej, zużywając mniej energii, dzięki czemu można zrobić więcej.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Aby potwierdzić dostępność produktów, proszę kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcami detalicznymi. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.