NOWY WYMIAR ZASILANIA

Witamy w nowym wymiarze wydajności elektronarzędzi bezprzewodowych. Akumulatory DEWALT POWERSTACK, kompatybilne z pełnym zakresem narzędzi i ładowarek 18V XR DEWALT, zwiększają moc przenośną, co oznacza dłuższą pracę z mniejszą liczbą ładowań. Wykorzystując technologię DEWALT POWERSTACK, akumulator ten zapewnia nowy poziom wydajności w trzech ważnych aspektach, jakimi są moc, efektywność i żywotność.

Hand gripping a DCBP518 18V XR POWERSTACK 5AH BATTERY ON A TOOL
play_arrow

TECHNOLOGIA AKUMULATOROWA DEWALT POWERSTACK™

DEWALT POWERSTACK wykorzystuje ogniwa kieszeniowe do zapewnienia większej wydajności niż dotychczas.

  • Wyższa maksymalna moc wyjściowa, dzięki czemu zakres zastosowań jest większy
  • Wyższa szybkość użycia, umożliwiająca zwiększoną wydajność i wykonanie większej ilości pracy
  • Poprawiona wydajność cieplna. Ogniwa kieszeniowe wydzielają mniej ciepła podczas pracy i rozpraszają ciepło lepiej niż ogniwa cylindryczne
  • Tworzą mniejszy opór cieplny, co oznacza mniej wyłączeń zestawów pod wpływem ciepła i tym samym mniej przestojów oraz większą efektywność
  • Zwiększony cykl życia, oznaczający lepszą wydajność przez dłuższy czas
50 percent more power

Jak POWERSTACK dostarcza większą moc?

Akumulatory POWERSTACK zapewniają większą moc dzięki utrzymaniu zarówno wyższego napięcia, jak i wyższego natężenia prądu pod obciążeniem. Wykorzystując ogniwa kieszeniowe, które mają mniejszy opór wewnętrzny, akumulatory POWERSTACK generują większą moc dostępną dla każdego narzędzia, z którym współpracują.

50 percent more work per charge logo

Jak POWERSTACK zapewnia dłuższą pracę?

Ogniwa kieszeniowe wydzielają mniej ciepła podczas pracy dzięki swojemu mniejszemu oporowi. W wyniku ich zwiększonego obszaru powierzchni również ciepło rozprasza się lepiej niż w przypadku ogniw cylindrycznych. Mniejsze gromadzenie się ciepła oznacza mniej wyłączeń zestawów pod wpływem ciepła i mniej przestojów.

2 times lifespan logo

Jak POWERSTACK zapewnia dłuższą żywotność?

Gdy akumulatory są ładowane i rozładowywane, ich pojemność użyteczna zmniejsza się, a opór wewnętrzny ogniw zwiększa się, co prowadzi do większego gromadzenia się ciepła i mniejszej ilości dostępnego prądu do zasilania Twoich narzędzi. Utrata pojemności w litowo-jonowych ogniwach kieszeniowych używanych w akumulatorach POWERSTACK stanowi ułamek w porównaniu z ogniwami cylindrycznymi.

3 year warranty

Mamy dużą pewność co do trwałości naszych akumulatorów POWERSTACK, dlatego jako pierwsi oferujemy 3 lata gwarancji na akumulatory DEWALT. Obowiązują zasady i warunki.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ XR 18V

Akumulatory POWERSTACK są kompatybilne z wszystkimi narzędziami i ładowarkami 18V XR, co oznacza, że nie musisz kupować nowego systemu, aby korzystać z technologii POWERSTACK.

NARZĘDZIA W ZESTAWACH Z POWERSTACKTM

18V XR Brushless Hammer Drill Driver right side view drilling wooden beam

DCD805H2T

18V XR WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA Z SILNIKIEM BEZSZCZOTKOWYM

DCF850E2T

18V XR KOMPAKTOWA WKRĘTARKA UDAROWA Z SILNIKIEM BEZSZCZOTKOWYM

18V XR Brushless 125mm Grinder right side shot with disc in factory

DCG405H2T

18V XR SZLIFIERKA 125MM Z SILNIKIEM BEZSZCZOTKOWYM

DCS438E2T

18V XR NARZĘDZIE DO CIĘCIA 76 MM Z SILNIKIEM BEZSZCZOTKOWYM

† W porównaniu z akumulatorami DEWALT XR® o pojemności 5 Ah lub niższej; nie dotyczy rzeczywistej pracy. †† Energia użyteczna w porównaniu z akumulatorami DEWALT XR® o pojemności 5 Ah lub niższej; nie dotyczy rzeczywistej pracy. ††† Cykle ładowania w porównaniu z akumulatorami DEWALT XR® o pojemności 5 Ah lub niższej.

** W porównaniu z akumulatorem DEWALT DCB184, nie dotyczy rzeczywistej pracy. *** Energia użyteczna w porównaniu z akumulatorem DEWALT DCB184, nie dotyczy rzeczywistej pracy. **** Cykle ładowania w porównaniu z akumulatorem DEWALT DCB184.

BE THE FIRST TO HEAR ABOUT NEW INNOVATIONS FROM DEWALT

OUR MOST POWERFUL BATTERY

Experience our new POWERSTACK battery technology across the complete line of 18V XR tools and chargers.