"MARKA, KTÓRA MA ZNACZENIE OD 1924 ROKU"

DeWalt_SIGNATURE_WHT
DEWALT® Total Concrete Solutions™ Concrete Worker on Constrution Site
play_arrow
DEWALT 100th anniversary logo with 100 years on the right

100 LAT BUDOWANIA PRZYSZŁOŚCI

Od 100 lat nazwa DEWALT jest synonimem jakości, wytrzymałości i profesjonalizmu, zdobywając szacunek i lojalność wśród ludzi i firm, które z nami współpracują. To było 100 lat ambicji, osiągnięć i ciężkiej pracy, a to dopiero początek.

Dziś jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek zaangażowani w innowacje, wydajność i bezpieczeństwo, zapewniając profesjonalistom doskonałe rozwiązania w zakresie pełnego handlu, poparte stuletnim ciężko zdobytym doświadczeniem, w każdym projekcie i każdej branży na całym świecie.

Kiedy sygnujemy narzędzia nazwą DEWALT, jest to zobowiązanie do wykonania pracy we właściwy sposób. To znak, który pozostawiamy od ponad 100 lat, pomagając przedsiębiorcom na całym globie budować nowoczesny świat.

NASZE KLUCZOWE WARTOŚCI

  A split screen showcasing evolution of DEWALT power tools from 1923, circular saw on left, to 2024 with cordless circular saw on right

  PROFESJONALIZM

  DEWALT jest obecny na placu budowy od pierwszego dnia, umożliwiając profesjonalistom mądrzejszą, bezpieczniejszą, szybszą i wydajniejszą pracę, od naszych wczesnych innowacji po dzisiejsze kompleksowe rozwiązania dla branży.

  A split screen showcasing the evolution of the DEWALT electric drill, depicting its transformation over time.

  INNOWACJE

  Wyznaczamy nowe standardy, odkąd Raymond DeWalt zgłosił swój pierwszy patent w 1923 roku. I nadal wdrażamy innowacje, zdobywając nagrody Pro Tool Innovation przez ostatnie 3 lata z rzędu.

  A split screen showcasing the transformation of DEWALT power tools, on the job site over the past century.

  WYDAJNOŚĆ

  Profesjonaliści potrzebują produktów, które działają na najwyższym poziomie każdego dnia. Skąd to wiemy? Ponieważ słuchamy - od pierwszych opinii klientów w 1926 roku, po ankietę DEWALT Powering the Future w 2022 roku.

  A split screen showcasing the safety measures of DEWALT power tools, on the job site over the past century.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Odkąd firma DEWALT Wagon Works rozpoczęła swoją działalność w 1910 roku, bezpieczeństwo jest fundamentem jej funkcjonowania i wszystkich naszych produktów. Jesteśmy liderem w zapobieganiu wypadkom i to się nigdy nie zmieni.

  A split screen showcasing history of DEWALT from 1945, original employees on left beneath 1945, to 2024 a woman using a DEWALT power tool on the right

  EDUKACJA

  Raymond DeWalt wierzył, że uczymy się przez całe życie, co jest kluczem do osobistego i biznesowego sukcesu. Dziś kontynuujemy jego misję poprzez programy takie jak DEWALT Grow the Trades.

  HISTORIA DEWALT:
  100 LAT INNOWACJI

  Nasza stuletnia historia rozpoczęła się od jednego człowieka: Raymonda DeWalta, wynalazcy, instruktora warsztatu maszynowego, innowatora i przedsiębiorcy - oryginalnego profesjonalisty. Aby uczcić stulecie naszej firmy, zaprosiliśmy historyków do naszych archiwów, aby pomogli nam opowiedzieć jego i naszą historię. Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń.

  DEWALT® Total Concrete Solutions™ Concrete Worker on Constrution Site
  play_arrow

   FOR THE PROS

   DEWALT has been on the jobsite from day one, empowering pros to work smarter, safer, faster and better from our earliest innovations to today’s total trade solutions.

   INNOVATION

   We've been breaking new ground since Raymond DeWalt filed his first patent in 1923. And we're still innovating today, winning the Pro Tool Innovation awards for the last 3 years in a row.

   PERFORMANCE

   Our pros need products that perform at their best every single day. How do we know? Because we listen – from the first pro testimonials back in 1926, to the DEWALT Powering the Future survey in 2022.

   SAFETY

   Since DEWALT Wagon Works opened its doors in 1910, we've put safety at the core of our business and all our products. We're at the forefront of accident prevention, and that will never change.

   EDUCATION

   Raymond DeWalt believed that life-long learning was the key to personal and commercial success. Today, we continue his mission through programs like DEWALT Grow the Trades.