Minimalny Rozmiar, Maksymalna Moc

Zaprojektowaliśmy ekstremalną moc w kompaktowym rozmiarze, ulepszając wszystko w najdrobniejszych szczegółach
Nowa kompaktowa seria DEWALT XR 12V zapewnia doskonały kompromis między rozmiarem a wydajnością.

 
XTREME brushless cordless screwdriver fastening hinge between two metal surfaces.

DCF601N-XJ

SUBKOMPAKTOWA BEZSZCZOTKOWA WKRĘTARKA XR 12V

Idealny kompromis między rozmiarem a wydajnością, pozwala na łatwy dostęp w małych przestrzeniach, oferując jednocześnie imponujące 0-1100 obr./min ze sprzęgłem.
Wydajny BEZSZCZOTKOWY silnik zapewnia o 30% dłuższy czas pracy niż poprzednie generacje, a jednocześnie jest kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami 10,8V i 12V.

Brushless One-Handed Cordless Reciprocating Saw illuminating dark workspace.

DCS312N-XJ

SUBKOMPAKTOWA PILARKA SZABLOWA XR 12V

Akumulatorowa pilarka szablowa XR 12V jest kompaktowa i wydajna. Waży zaledwie 1,38 kg (samo narzędzie), ma 308 mm długości oraz jest wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy. Zapewnia do 2800 skoków na minutę. W połączeniu z długością skoku 16 mm zapewnia szybkie i wydajne cięcie.

Brushless cordless hammer drill with battery drilling  floor.

DCD706N-XJ

SUBKOMPAKTOWA BEZSZCZOTKOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA Z UDAREM XR 12 V

Idealny kompromis między rozmiarem a wydajnością, aby zapewnić maksymalną mobilność i łatwość użytkowania. Wydajny silnik BEZSZCZOTKOWY zapewnia o 15% dłuższy czas pracy niż poprzednie generacje, a jednocześnie jest kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami 10,8V i 12V.

CORDLESS IMPACT WRENCH in action

DCF902D2-QW

SUBKOMPAKTOWY BEZSZCZOTKOWY KLUCZ UDAROWY XR 12V 3/8" - ZESTAW 2.0AH

Idealny kompromis między rozmiarem a wydajnością, DCF902 oferuje imponujące 0-3600 uderzeń na minutę i 0-2850 obrotów na minutę z 3 elektronicznymi prędkościami, co pozwala na większą kontrolę podczas pracy z precyzyjnymi aplikacjami.

ZNAJDŹ LOKALNEGO SPRZEDAWCĘ

Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne online oraz w sklepach na terenie całego kraju. Prosimy o bezpośredni kontakt ze sprzedawcami w celu potwierdzenia dostępności produktu. Szukaj sprzedawców w pobliżu według kodu pocztowego lub miasta.