Mocne i niezawodne

Narzędzia DEWALT są przeznaczone do najbardziej wymagających zadań na placu budowy. Każde z nich zostało opracowane przez ekspertów w celu zaspokojenia potrzeb profesjonalistów i zbudowane tak, aby sprostać najtrudniejszym zastosowaniom. Dla zapewnienia wyjątkowej jakości i wydajności, dzięki czemu można na nich polegać każdego dnia.

play_arrow
18v Brushless Cordless Circular Saw

RYGORYSTYCZNE TESTY

Każde z naszych narzędzi i akcesoriów przechodzi dokładne, wyczerpujące testy w miejscu pracy.

Rotary hammer drilling through wood into concrete with lower half of the users body in frame

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA NA PLACU BUDOWY

Wykonaj całą pracę od początku do końca - nasze narzędzia są przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań.

SZEROKA GAMA URZĄDZEŃ

Nasza stale powiększająca się gama urządzeń 18V XR spełnia potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów.

Wysoka wydajność

Przenieś swoją wydajność na wyższy poziom dzięki niezrównanej mocy, kontroli i wydłużonemu czasowi pracy. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacji na placu budowy, a wszystkie nasze narzędzia zostały skonstruowane w oparciu o doświadczenia profesjonalnych użytkowników. Dzięki temu w nawet najbardziej wymagających zastosowaniach możesz wykonać pracę, z której będziesz dumny.

Niezawodna trwałość

Wiemy, że profesjonaliści potrzebują narzędzi, na których mogą polegać. Restrykcyjne testy oznaczają, że nasze produkty są zaprojektowane tak, aby sprostać wymagającym warunkom. Nasze silniki bezszczotkowe XR pracują w niższych temperaturach i eliminują straty energii, maksymalizując czas pracy i ogólną żywotność elektronarzędzia. Dzięki temu wiesz, że są zbudowane z myślą o trwałości.

18V XR Brushless SDS-Plus Hammer Drill drilling into concrete wall using a dust extractor

Wysoka moc

Z DEWALT możesz ładować elektronarzędzia krócej i wykonywać więcej prac - dostępne są akumulatory litowo-jonowe o pojemności do 5AH, zapewniające najbardziej efektywny czas pracy. Ponadto nasze narzędzia akumulatorowe zapewniają zwiększoną moc przy większej swobodzie ruchu i mobilności, dzięki czemu doskonale sprawdzają się na oddalonych placach budowy lub w ciasnych przestrzeniach.

The Tough Get Tougher - Wesley's story

Podchodzisz poważnie do narzędzi?

My również. Zarejestruj swoje produkty w MyDEWALT, i odblokuj przedłużone gwarancje, uzyskaj dostęp do nowości i wydarzeń oraz dowiedz się, kiedy Twoje narzędzia będą wymagały serwisu.

Poznaj gamę 18v xr

Większa moc, większa wydajność, większy potencjał. Nasza gama 18V XR to nasz najszybciej rozwijający się system, zaprojektowany i skonstruowany z myślą o najtrudniejszych zadaniach. Poznaj ponad 250 produktów o zwiększonej wydajności i niezawodnej trwałości - nie wspominając o wydłużonym czasie pracy.

NASZ ASORTYMENT

OTRZYMAJ ZA DARMO AKUMULATOR DEWALT 18V XR PRZY ZAKUPIE NARZĘDZI DEWALT 18V XR Z AKUMULATORAMI POWERSTACK™

Promocja jest obowiązuje do 31.12.2023 r. lub do wyczerpania zapasów darmowych nagród. Obowiązuje Regulamin.

WYPOSAŻ SIĘ

Jesteś nowym użytkownikiem DEWALT? Zacznij od naszych 4-częściowych lub 8-częściowych zestawów. Mają wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć wydajność pracy.

Power up

Otrzymaj akumulator DEWALT POWERSTACK gratis przy zakupie dowolnego narzędzia DEWALT 18V XR w okresie od 12 września 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.*.

*Wydaj do 300 PLN i otrzymaj kompaktowy akumulator DEWALT
**Wydaj do 600 PLN i otrzymaj akumulator 5AH DEWALT.
***Wydaj do 1000 PLN i otrzymaj 2 akumulatory 5AH DEWALT.