W związku z pracami serwisowymi na naszej stronie internetowej, mogły wystąpić problemy z kontami MyDEWALT.

Jeśli nadal masz problemy, prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Wykorzystaj Pełnie Mocy

Gdy praca wymaga dodatkowego zwiększenia wydajności, DEWALT XR FLEXVOLT ADVANTAGE może to zapewnić. Ta rewolucyjna technologia została zaprojektowana przez inżynierów DEWALT, aby umożliwić narzędziom 18V XR z funkcją FLEXVOLT ADVANTAGE rozpoznawanie akumulatora XR FLEXVOLT, odblokowując do 77% więcej mocy*, gdy jest to potrzebne do wykonywania bardziej wymagających zadań.

play_arrow
Brushless cordless circular saw with FLEXVOLT Advantage being used by person to cut wooden plank.
77 percent more DCB184 and DCB546 battery power

DO 77% WIĘCEJ MOCY*

ZYSKAJ WIĘCEJ

Ta funkcja nie tylko zapewnia dodatkową moc, gdy jest wymagana do trudniejszych zadań, ale także zwiększa wszechstronność i czas pracy sprzętu – umożliwiając wykorzystanie produktu XR 18V w wielu różnych działaniach, znacznie zwiększając wydajność i możliwość zastosowania narzędzi przez profesjonalistów.

CZĘŚĆ NASZEGO NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCEGO SIĘ SYSTEMU

Narzędzia 18V XR z FLEXVOLT ADVANTAGE są częścią stale rozwijającego się systemu 18V XR. Kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami 18V XR i XR FLEXVOLT , narzędzia z technologią FLEXVOLT ADVANTAGE zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci jeszcze większą moc.

NARZĘDZIA 18V XR

Bezprzewodowe, z zasilaniem 18V i z gamą ponad 140 dostępnych elektronarzędzi, seria XR zaspokoi wszelkie potrzeby związane z wykonywaną pracą.

* Użycie akumulatora DCB546 6 Ah XR FLEXVOLT w porównaniu z akumulatorem DCB184 5 Ah 18 V XR.