Wykorzystaj Pełnie Mocy

Gdy praca wymaga dodatkowego zwiększenia wydajności, DEWALT XR FLEXVOLT ADVANTAGE może to zapewnić. Ta rewolucyjna technologia została zaprojektowana przez inżynierów DEWALT, aby umożliwić narzędziom 18V XR z funkcją FLEXVOLT ADVANTAGE rozpoznawanie akumulatora XR FLEXVOLT, odblokowując do 77% więcej mocy*, gdy jest to potrzebne do wykonywania bardziej wymagających zadań.

play_arrow
Brushless cordless circular saw with FLEXVOLT Advantage being used by person to cut wooden plank.
77 percent more DCB184 and DCB546 battery power

DO 77% WIĘCEJ MOCY*

ZYSKAJ WIĘCEJ

Ta funkcja nie tylko zapewnia dodatkową moc, gdy jest wymagana do trudniejszych zadań, ale także zwiększa wszechstronność i czas pracy sprzętu – umożliwiając wykorzystanie produktu XR 18V w wielu różnych działaniach, znacznie zwiększając wydajność i możliwość zastosowania narzędzi przez profesjonalistów.

CZĘŚĆ NASZEGO NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCEGO SIĘ SYSTEMU

Narzędzia 18V XR z FLEXVOLT ADVANTAGE są częścią stale rozwijającego się systemu 18V XR. Kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami 18V XR i XR FLEXVOLT , narzędzia z technologią FLEXVOLT ADVANTAGE zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci jeszcze większą moc.

NARZĘDZIA 18V XR

Bezprzewodowe, z zasilaniem 18V i z gamą ponad 140 dostępnych elektronarzędzi, seria XR zaspokoi wszelkie potrzeby związane z wykonywaną pracą.

* Użycie akumulatora DCB546 6 Ah XR FLEXVOLT w porównaniu z akumulatorem DCB184 5 Ah 18 V XR.