Moc bez ograniczeń

Swoboda bez kabla

Zmieniliśmy zasady gry z naszym nowym akumulatorem XR FLEXVOLT

Czym jest XR FLEXVOLT?

XR FLEXVOLT to gama elektronarzędzi 54V oferująca wydłużony czas pracy i maksimum wydajności, jakich nigdy wcześniej nie było - po raz pierwszy każdy fachowiec nie będzie potrzebował już zasilania sieciowego nawet do ciężkich prac budowlanych i pozwoli sobie na elastyczność pracy z dużą mocą.

Innowacyjne rozwiązanie zasilające całą gamę narzędzi akumulatorowych napięciem 54V eliminuje kłopotliwy przewód sieciowy. DEWALT XR FLEXVOLT jest jedynym akumulatorem na rynku, który pracuje w dwóch zakresach napięć: 54V oraz 18V - dzięki czemu jest w pełni kompatybilny z istniejącymi elektronarzędziami XR.

NARZĘDZIA XR FLEXVOLT
XR Runtime

AKCESORIA ZAPROJEKTOWANE TAK, BY OSIĄGNĄĆ MAKSIMUM WYDAJNOŚCI

Osiągnij maksimum wydajności, dzięki użyciu akcesoriów dedykowanych dla XR FLEXVOLT, które sprawią, że praca będzie bardziej efektywna i szybko skończona.

Prawdziwy przełom

Budowa przyszłości

Wyobraź sobie plac budowy, gdzie leżące przewody sieciowe i wielkie generatory należą już do przeszłości. Budowę, gdzie każdy pracownik może pracować szybciej, bezpieczniej i bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej.

DEWALT stworzył gamę elektronarzędzi XR FLEXVOLT umożliwiając fachowcom korzystanie z technologii akumulatorowej nawet do ciężkich prac budowlanych - tam, gdzie wcześniej nie było to możliwe.