Podłącz się. Przejmij kontrolę.

System Tool Connect wykorzystuje Bluetooth, pozwalając na łatwe łączenie z narzędziami i ich kontrolowanie przez aplikację Tool Connect lub Internet. Używaj go do ochrony, monitorowania, przypisywania i śledzenia swoich narzędzie w różnych miejscach pracy. Połącz się z miejscem pracy przyszłości.

PRZYDZIEL SWOJE AKTYWA

Łatwo przypisuj swoje narzędzia do określonych użytkowników w różnych miejscach pracy i ustawiaj powiadomienia oraz daty zwrotu. Tool Connect pozwala na nazywanie, rejestrowanie i monitorowanie aktywów, co pomaga skutecznie zarządzać posiadanymi narzędziami. Systemu można również używać do zarządzania informacjami dotyczącymi serwisowania, a nawet do dodawania dat i kosztów zakupu.

ŚLEDŹ NARZĘDZIA

Używaj aplikacji Tool Connect do szybkiego lokalizowania swoich narzędzi i zapewniania, że znajdują się tam, gdzie powinny być i wtedy, kiedy powinny.

play_arrow
Inventory Management

DIAGNOSTYKA MONITORUJĄCA

Otrzymuj powiadomienia w razie zbyt dużego obciążenia narzędzia lub niskiego poziomu naładowania akumulatora - aplikacja pozwala nawet lokalizować najbliższe serwisy.

ODNAJDŹ ZGUBIONE NARZĘDZIA

Śledź swoje narzędzia i ich ostatnie znane lokalizacje, ustawiając wirtualne ogrodzenie o promieniu 30 m, by system wysyłał powiadomienie, gdy narzędzie je przekroczy, pozwalając na jego zdalne zablokowanie.

ZARZĄDZANIE AKTYWAMI

Dane dotyczące śledzenia i wynajmu narzędzi podłączonych do aplikacji są przesyłane automatycznie do konta zarządzania aktywami.

Customise

Dostosuj do swoich potrzeb

Narzędzia z wbudowaną obsługą Tool Connect można dostosować do wykonywanego zadania i można nawet śledzić ich lokalizację, gdy nie jest do nich podłączony akumulator.

Assign your assets

ZMODYFIKUJ DOSTĘPNE OPCJE

Ustawienia prędkości i jasności LED oraz indywidualne powiadomienia można dostosować do swoich potrzeb, korzystając z wbudowanej obsługi Tool Connect i Bluetooth.

DOSTOSUJ UDAR

Klucz udarowy DCF888 posiada precyzyjny mechanizm udarowy z możliwością regulacji.

OSIĄGNIJ CELE DZIĘKI UDAROWI

Wiertarko-wkrętarka z udarem DCF997, posiada układ regulacji zapobiegający utykaniu z możliwością dostosowania ustawień, a prędkość obrotową dla każdego z ustawień prędkości można dostosować do swoich potrzeb.

proximity alerts

POWIADOMIENIA O LOKALIZACJI

Dzięki wirtualnemu ogrodzeniu o promieniu 30m wiesz, gdy Twoje narzędzia są w pobliżu. Aplikacja wyśle powiadomienie, gdy narzędzia przekroczą wirtualne ogrodzenie i pozwala na zdalne blokowanie i odblokowywanie narzędzi. Można również oznaczyć narzędzia jako zgubione lub skradzione i użyć sieci Tool Connect w celu ich zlokalizowania.

DLACZEGO POTRZEBUJESZ TOOL CONNECT?

Ogranicz czas spędzany na szukaniu narzędzi lub czekaniu na ich zwrot. Łącząc, przydzielając i śledząc narzędzia w wielu miejscach pracy możesz zwiększyć wydajność i chronić swój majątek. Aplikacja Tool Connect aktualizuje się automatycznie za pomocą danych z podłączonych narzędzi, zapewniając informacje na temat podłączonych zasobów w miejscu pracy w czasie rzeczywistym.

OSTATNIO WIDZIANE

Śledź swoje aktywa w miejscach pracy, sprawdzając, gdzie i kiedy były ostatnio widziane.

PRZYDZIEL

Zarządzaj miejscem pracy, przydzielając swoje narzędzia innym osobom oraz ustawiając powiadomienia i daty zwrotu.

DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB

Narzędzia z wbudowanym Tool Connect można dostosowywać do aktualnie wykonywanego zadania.

BRAKUJĄCE AKTYWA

Oznacz narzędzia jako zgubione lub skradzione i użyj sieci Tool Connect w celu ich zlokalizowania.

WIRTUALNE OGRODZENIE

Ustaw wirtualną barierę o promieniu 30 m, otrzymuj powiadomienia, gdy narzędzia je przekroczą i zdalnie je blokuj.

ŚLEDŹ

Lokalizuj narzędzia i dopilnuj, by znajdowały się tam, gdzie są potrzebne.